Filtruj

Praca Stoisko Handlowe - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA NA STOISKU MIĘSO -WĘDLINY

MARIUSZ TYMA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DELICJUSMARIUSZ TYMA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DELICJUS
Zaczernie

Zakres obowiązków: obsługa klientów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA STOISKU MIĘSNYM AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH LUB MOŻLIWOŚĆ JEJ WYROBIENIA...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca Rzeszów

GRUPA DWORAKOWSKI - MADEJ WRÓBEL , PEKLIMARGRUPA DWORAKOWSKI - MADEJ WRÓBEL , PEKLIMAR
Rzeszów

Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno - wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych. Dołącz do zespołu!!! Rozwijaj swój potencjał!!! SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM Miejsce zatrudnienia: Rzeszów ul. Okulickiego 14 a (stoisko firmowe Madej Wróbel ...

Zatrudnię do Galerii handlowej w Rzeszowie na stoisko.

HURTOWNIAHURTOWNIA
Rzeszów

Zatrudnię osobę do Galerii Handlowej w Rzeszowie, na stoisko typu wyspa na pasażu. Stoisko z okularami przeciwsłonecznymi. Opis stanowiska: - obsługa klientów - dbanie o ekspozycję stoiska Wymagania: - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu, - odpowiedzialność, - dyspozycyjność - m...

od 4242 zł