Filtruj

Praca Stojaca - Bełchatów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię osoby do pomocy w prowadzeniu ośrodka

605587258605587258
Bełchatów

Poszukuję osób do pomocy w prowadzeniu ośrodka . Praca na różnych stanowiskach z doświadczeniem lub nie. Praca może być z zamieszkaniem , może być okresowa lub stała. Ośrodek w górach, nad morzem i nad jeziorem . Jeżeli chcesz spędzić wakacje w fajnej miejscowości a to tego zarobić to zaprasza...

24.04.202424.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Gadki

Zadania: Praca łączona biuro-magazyn Przyjmowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki Raportowanie o stanie magazynu oraz przygotowywanie dokumentacji dla pracowników magazynu Przeprowadzanie inwentaryzacji, weryfikowanie stanów magazynowych Obsługa reklamacji i zwrotów Weryfikacja zamówień do ...

23.04.202423.04.2024

Pomocnik produkcji – Pakowacz

Piotrków Trybunalski

Miejsce wykonywania zlecenia: Wola Bykowska Zadania: Pakowanie zestawów promocyjnych (środki chemii gospodarczej, kosmetyki, produkty spożywcze) Oklejanie paczek etykietami Przepakowywanie, składanie kartonów, układanie na palety Wymagania: Aktualna książeczka sanepidowska – warunek konieczny Zdolno...

08.03.202408.03.2024