Filtruj

Praca Stojaca - Człuchów

INSPEKTOR DS OBSŁUGI SKŁADNICY AKT OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Człuchów

Numer oferty: StPr/24/0412Obowiązki:-gromadzenie, zabezpieczanie i konserwacja dokumentacji będącej na stanie składnicy akt,-przyjmowanie akt spraw ostatecznie zakończonych do składnicy akt na podstawie spisów aktWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe, innePozostałe wymagania:D...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

nowa oferta
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W CZŁUCHOWIEKOMENDA POWIATOWA POLICJI W CZŁUCHOWIE
Człuchów

Zakres obowiązków: -gromadzenie, zabezpieczanie i konserwacja dokumentacji będącej na stanie składnicy akt, -przyjmowanie akt spraw ostatecznie zakończonych do składnicy akt na podstawie spisów akt Wymagania: wykształcenie - inne średnie zawodowe Doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok w adminis...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant (elektryk/hydraulik) – Chojnice

POL-FRA MARTYNA RAFALIK SP. K.POL-FRA MARTYNA RAFALIK SP. K.
Chojnice

Dzień dobry! Poszukuję mobilnego, samodzielnego fachowca do stałej współpracy. Zakres wykonywanych zleceń - drobne naprawy elektryczne oraz hydrauliczne w domach i mieszkaniach. Oczekuję po stronie Kandydatów gotowości do odbycia szkoleń z zakresu serwisu kotłów gazowych oraz w zakresie napraw sp...

08.05.202408.05.2024
od 70 zł