Filtruj

Praca Stojaca - Dobra

1-3 z 3 ofert pracy

SEKRETARKA MEDYCZNA

Dobre Miasto

Zakres obowiązków: gromadzenie, segregowanie i udostępnianie informacji o stanie zdrowia pacjentów ZZOZ, wprowadzanie danych do odpowiednich rejestrów, archiwizacja dokumentów Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - znajomość obsługi komputera...

20.05.202420.05.2024

Młodszy Specjalista ds. transportu DINO POLSKA S.A.

nowa oferta
DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Łobez

Dino Polska S.A. to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. transportu Miejsce pracy : zachodniopomorskie, Łobez Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Planowanie i kontrolę transportu wewnętrz...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

inspektor

nowa oferta
BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Łobez

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie Zachodniopomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor do spraw (nawozów i ochrony roślin) Oddział w Łobzie 75-411 Koszalin ul. Partyzantów 7-9 Zakres zadań wykony...

21.05.202421.05.2024