Filtruj

Praca Stokrotka - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ

STOKROTKA SP. Z O.O.STOKROTKA SP. Z O.O.
Radom

Twój zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jakość produktów Utrzymanie porządku w sklepie Обсяг обов'язків: Професійне обслуговування клієнтів у торговому залі Обслуговування касового робочого місця Турбота ...

25.04.202425.04.2024

Praca w sklepie z odzieżą używaną w Radomiu

JOANNAJOANNA
Radom

Szukam osób do pracy w sklepie z odzieżą używaną w Radomiu. Praca na dłużej (nie szukam pracowników na wakacje). Umowa B2B, gotowość do założenia własnej działalności na potrzeby rozliczeń wynagrodzenia. Wymagania: sumienność i punktualność . Obowiązki: pomoc w sklepie, prace porządkowe, obsług...

24.04.202424.04.2024
od 4700 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Szamaj Kebsa Radom BORKI Praca w Punkcie Gastronomicznym

SZAMAJ KEBSASZAMAJ KEBSA
Radom

Opis stanowiska: Praca w punkcie gastronomicznym Szamaj Kebsa w miejscowości Radom przy ulicy Limanowskiego obok stokrotki (os. Borki). Doświadczenie na kuchni mile widziane! Praca polega na przygotowywaniu produktów z oferty sprzedażowej, obsłudze klienta i kaso-terminala oraz utrzymaniu punktu ...

16.03.202416.03.2024
od 27 zł