Filtruj

Praca Stokrotka

1-3 z 3 ofert pracy

Zastępca Kierownika Sklepu Stokrotka – Praca (pełny etat)

nowa oferta
STOKROTKA SP. Z O.O.STOKROTKA SP. Z O.O.
Ciasna

Pracuj w DOBRYM MIEJSCU Dołącz do Zespołu Stokrotki! Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu Dzięki pracy z nami zyskujesz : Pracę u jednego z liderów branży detalicznej Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjny pakiet benefitów - karta...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stokrotka Express zatrudni sprzedawców

nowa oferta
DANIELDANIEL
Lublin

Obowiązki: Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy. Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów. Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia. Praca w systemi...

od 2500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca Klienta DIVERSE

nowa oferta
JUSTYNAJUSTYNA
Opole Lubelskie

Miejsce - Diverse, Galeria stokrotka Opole Lubelskie Czego my oczekujemy? doświadczenia na stanowisku doradcy klienta w branży odzieżowej indywidualne podejście do wymagań każdego klienta; komunikatywność; uczciwość i sumienność; umiejętność szybkiej nauki znajomość podstaw obsługi komputera...

od 4300 zł