Filtruj

Praca Stolarka Otworowa - Kraków

Monter Stolarki Otworowej — Okien Pionowych i Bram | Praca mobilna |

FAKRO SP. Z O.O.FAKRO SP. Z O.O.
Kraków

Monter Stolarki Otworowej — Okien Pionowych i Bram Miejsce pracy: cała Polska (praca mobilna) Zadania: montaż okien pionowych i bram garażowych obsługa serwisowa okien i bram montaż przeszkleń Wymagania: wiedza z zakresu zasad montażu okien pionowych i bram umiejętność obsługi elektronarzędz...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Firma zatrudni montażystę drzwi oraz okien.

FHUFHU
Kraków

Witam jak w tytule FHU PROFI SP Z o.o. zatrudni montażystów drzwi oraz okien. Ilość wakatów 2. Praca dla ludzi z doświadczeniem w branży stolarki otworowej . Oferuję umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia - szczegóły do ustalenia . Praca na terenie Krakowa oraz okolic sporadyczne delegacje ...

13.05.202413.05.2024
od 35 zł

MONTER STOLARKI OTWOROWEJ

nowa oferta
POL-MACH SP. Z O.O.POL-MACH SP. Z O.O.
Skawina

Zakres obowiązków: - montaż okien PCV i ALU, drzwi, rolet i bram - wykonywanie obróbek tynkarskich Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kategoria - B staż pracy ogółem - lata: 3 [Umiejętność 2] : Umiejętności manualne / budowlane [Umiejętność 1] : Umie...

21.05.202421.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0454 s