Filtruj

Praca Stolarskie - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

Robotnik gospodarczy-kierowca

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W CHEŁMIEMIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W CHEŁMIE
Chełm

1.Kierowanie samochodem podczas wyjazdów służbowych. 2. Dbanie o bezpieczeństwo uczestników w trakcie podróży. 3. Kompletowanie i prowadzenie obowiązującej dokumentacji dotyczącej eksploatacji samochodu oraz dbanie by korzystający z samochodu służbowego podpisywali kartę drogową po zakończeniu podró...

10.04.202410.04.2024

STOLARZ ZE ZNAJOMOŚCIĄ BRANŻY DRZEWNEJ

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY WIELOBRANŻOWY FRANCISZEK KOPIELZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY WIELOBRANŻOWY FRANCISZEK KOPIEL
Żółtańce

Zakres obowiązków: wykonywanie mebli ogrodowych, schodów, parapetów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Stolarz* staż pracy ogółem - lata: 1 Pracodawca wymaga min. 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku w branży stolarskiej drzewnej...

08.05.202408.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOCNIK STOLARZA ZE ZNAJOMOŚCIĄ BRANŻY DRZEWNEJ

Żółtańce

Zakres obowiązków: Pomoc przy wykonywaniu mebli ogrodowych, schodów, parapetów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pozostali stolarze meblowi i pokrewni staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3 Pracodawca wymaga min. 3 m-ce doświadczenia zawodowe...