Filtruj

Praca Stolarskie - Ostrowiec Świętokrzyski

Fizjoterapeuta do rehabilitacji domowej (Ostrowiec Świętokrzyski)

MONIKA STOLARSKAMONIKA STOLARSKA
Ostrowiec Świętokrzyski

Feniks Medica spółka z o o z blisko 15 letnim doświadczeniem w branży rehabilitacyjnej poszukuje osoby na stanowisko Rehabilitanta do Wizyt Domowych. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, w którym będziesz mógł/mogła pomagać pacjentom odzyskać sprawność fizyczną i poprawić jakość życia. Jeśli je...

05.04.202405.04.2024
od 70 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Stolarz

ROJEK SP. J.ROJEK SP. J.
Nowa Słupia

produkcja gontów drewnianych - praca na maszynach stolarskich...

19.04.202419.04.2024

STOLARZ

Nowa Słupia

Zakres obowiązków: produkcja gontów drewnianych - praca na maszynach stolarskich Wymagania: wykształcenie - podstawowe [Inne] : Mile widziane aktualne uprawnienia na wózki widłowe Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0164 s