Filtruj

Praca Stolarz Budowlany - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk/Elektromonter - Wiślinka

nowa oferta
GALEON SP. Z O.O. SP. K.GALEON SP. Z O.O. SP. K.
Wiślinka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż instalacji elektrycznych instalacja elektroniki użytkowej i narzędzi nawigacyjnych umiejętność czytania schematów elektrycznych WYMAGANIA: znajomość budowy i funkcjonowania maszyn i urządzeń umiejętność czytania dokumentacji technicznej znajomość instalacji elektrycznych mi...

08.05.202408.05.2024

Stolarz budowlany (Holandia)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Gdańsk

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderska umowa o pracę (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 551- 691 EUR netto / tydzień zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę szybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dni! składki oraz podatki odprowadzane w...

Cieśla szalunkowy/betoniarz- prefabrykaty betonowe - Belgia - 14 e/net

nowa oferta
ANIAANIA
Gdańsk

Jobmate.pl z siedzibą w Gdańsku będąca członkiem grupy kapitałowej North18, od ponad 8 lat zajmuje się realizacja projektów budowlanych na terenie całej Europy. Zatrudnia ponad 300 pracowników oraz współpracuje z 200 podwykonawcami. Głównym zakresem działalności firmy jest budownictwo przemysłowe. F...

07.05.202407.05.2024
od 18000 zł