Filtruj

Praca Stolarz Ciesla - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Stolarz/Cieśla/Murarz

NICOLENICOLE
Nowy Sącz

Firma AMRES AGENCY Sp. z o. o., poszukuje doświadczonych stolarzy, murarzy i pracowników ogólnobudowlanych. Wystarczy podstawowy poziom języka angielskiego aby porozumieć się w pracy. -Miejsce: Haaksbergen, Holandia -Rodzaj prac budowlanych: praca z drzewnem, płytami, okna, drzwi itp. -Dołączenie...

24.06.202424.06.2024
od 75 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca za granica . Praca w Danii

PLATINIUM PARTNERS GROUPPLATINIUM PARTNERS GROUP
Nowy Sącz

Witamy serdecznie . Poszukujemy pracowników na terenie Danii . Posiadamy prace dla następujących profesji : ślusarze / spawacze brukarze murarze cieśle / betoniarze / zbrojarze wykończeniowcy wnętrz cieśle konstrukcyjni dekarze/ papiarze pracownicy asfaltowi wszelcy operatorzy sprzętu elek...

22.06.202422.06.2024
od 60 zł

ROBOTNIK BUDOWLANY

PAWEŁ CIEŚLICKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BUDMEXPAWEŁ CIEŚLICKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BUDMEX
Barcice

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac zleconych przez kierownika budowy. Praca na stanowiskach: kamieniarz, murarz, tynkarz, cieśla, malarz, szpachlarz, stolarz. Prace budowlane w Nowym Sączu i na terenie powiatu nowosądeckiego w godz. 7.00-15.00. Kontakt tel. 515163903 Wymagania: wykształcenie - zas...

28.06.202428.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0405 s