Filtruj

Praca Stolarz Maszynowy - Niedalino

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-2 z 2 ofert pracy

STOLARZ MASZYNOWY

MM TIMBER WINDOWS SP. Z O.O.MM TIMBER WINDOWS SP. Z O.O.
Niedalino

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do obróbki okien i drzwi drewnianych: strugarki, frezarki. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - manualne umiejętność - obsługa piły formatowej i ukośnicy umiejętność - czytanie rysunku technicznego staż pracy ogółem - lata: 3 umiejętność obsł...

14.08.202414.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stolarz okrętowy/ Szkutnik - STOCZNIA W DANII

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Koszalin

Nasz duński kontrahent - specjalizujący się w przemyśle stoczniowym, poszukuje stolarzy okrętowych / stolarzy stoczniowych / szkutników do różnych zleceń. Praca odbywać się będzie w malowniczej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Danii. Pierwszym zleceniem jest renowacja drewnianych szkieletów/konstr...

26.08.202426.08.2024