Filtruj

Praca Stolarz Meblowy - Świdwin

1-3 z 3 ofert pracy

STOLARZ MEBLOWY

LISOWSKI - STOLARNIA PAWEŁ LISOWSKILISOWSKI - STOLARNIA PAWEŁ LISOWSKI
Świdwin

Zakres obowiązków: Produkcja mebli Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Stolarz meblowy uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla Stolarzy od zaraz!

nowa oferta
IMS GMBH HAMBURGIMS GMBH HAMBURG
Drawsko Pomorskie

Niemiecka firma IMS GmbH z Hamburga poszukuje pracowników na stanowisko: STOLARZ Praca na pełen etat, niemiecka umowa o pracę, długoterminowe projekty w całych Niemczech. Praca dla Stolarzy od zaraz! Obowiązki obróbka drewna wykonywanie mebli oraz ich obróbka i okuwanie montaż i renowacją mebli mont...

24.06.202424.06.2024

stolarz meblowy praca

CZAREKCZAREK
Połczyn-Zdrój

Specjalista w projektowaniu oraz produkcji wysokiej jakości mebli na wymiar zatrudni stolarza / montera Opis stanowiska pracy : praca przy produkcji oraz montażu mebli obsługa elektronarzędzi obsługa maszyn produkcyjnych siedziba: Połczyn-Zdrój Wymagania: podstawowa wiedza stolarska dyspozyc...

07.03.202407.03.2024