Filtruj

Praca Stolarz Montaz - Chorzów

1-2 z 2 ofert pracy

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - PRACOWNIK POMOCNICZY STOLARZA(UZUPEŁNIENIE UMOWY NR 4/FESL.0501/2023)

nowa oferta
Chorzów

Zakres obowiązków: pomoc w pocięciu płyt meblowych oraz ich oklejnaie i złożenie mebli. Załadunek i rozładunek oraz pomoc w montażu u klienta. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - mile widziane doświadczenie zawodo...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stolarz - Montażysta mebli z płyt meblowych

nowa oferta
TOMASZ ZARZYCKITOMASZ ZARZYCKI
Ornontowice

Firma działająca od ponad 20 lat w branży meblowo-wykończeniowej, poszukuje wykwalifikowanych fachowców, którym zapewni : stałość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę ciekawą pracę w zespole zaangażowanych i doświadczonych ludzi możliwość podnoszenie kwalifikacji i naukę nowych umiejętności o...

03.06.202403.06.2024