Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Stolarz Montaz - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy Stolarzy

IMS GMBH HAMBURGIMS GMBH HAMBURG
Koszalin

Niemiecka firma IMS GmbH z Hamburga poszukuje pracowników na stanowisko: STOLARZ Praca na pełen etat, niemiecka umowa o pracę, długoterminowe projekty w całych Niemczech. Zatrudnimy Stolarzy Obowiązki obróbka drewna wykonywanie mebli oraz ich obróbka i okuwanie montaż i renowacją mebli montaż okien ...

02.05.202402.05.2024

Stolarz meblowy

“CHWOSTEK” CHWOSZCZYŃSKI PAWEŁ“CHWOSTEK” CHWOSZCZYŃSKI PAWEŁ
Koszalin

przygotowanie elementów, skręcanie mebli, sklejanie mebli, montaż mebli u klienta...

04.04.202404.04.2024

STOLARZ MEBLOWY

CHWOSTEK CHWOSZCZYŃSKI PAWEŁCHWOSTEK CHWOSZCZYŃSKI PAWEŁ
Koszalin

Zakres obowiązków: przygotowanie elementów, skręcanie mebli, sklejanie mebli, montaż mebli u klienta Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 3 umiejętność składania mebli, montaż mebli u klienta, obsługi elektronarzędzi...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0276 s