Filtruj

Praca Stolarz Montazysta - Nowa Wieś Rzeczna

1-3 z 3 ofert pracy

STOLARZ - MONTAŻYSTA (OSOBA DO PRZYUCZENIA)

ZAKŁAD MEBLOWY WERXAL A.J.WAŁDOCH - SP. J.ZAKŁAD MEBLOWY WERXAL A.J.WAŁDOCH - SP. J.
Nowa Wieś Rzeczna

Zakres obowiązków: Montowanie elementów stolarskich do mebli tapicerskich. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STOLARZ MEBLOWY - MONTAŻYSTA

PRACOWNIA MEBLI K ADAM KOSIDOWSKIPRACOWNIA MEBLI K ADAM KOSIDOWSKI
Sumin

Zakres obowiązków: Zadania związane z cięciem formatek, oklejaniem i składaniem mebli. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

06.09.202406.09.2024

Praca - Stolarz meblowy

MARCELMARCEL
Tczew

Poszukujemy pracownika na stanowisko stolarz meblowy/montażysta mebli. Wymagamy -doświadczenia w branży -doświadczenia w montażach mebli na wymiar (kuchnie,szafy itp.) -dokładności i precyzji -punktualności -prawo jazdy kat. B Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie -premie za dobrze wykonany ...

12.08.202412.08.2024
od 6500 zł