Filtruj

Praca Stolarz - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla Stolarza / Cieśli Szalunkowego w Betoniarni

WACKLER PERSONAL-SERVICE GMBHWACKLER PERSONAL-SERVICE GMBH
Słupsk

Dla naszego Klienta w okolicy Berlina, poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarza.wyslij CV na adres: Aplikuj lub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80 Praca dla Stolarza / Cieśli Szalunkowego w Betoniarni 2024/02 Obowiązki wykonywanie zleconych prac Ciesielskich/Stolarskich Wym...

05.05.202405.05.2024

Praca - stolarza. Zatrudnię.

ANDRZEJANDRZEJ
Kuźnica Słupska

Witam serdecznie. Zatrudnię stolarza . Wszelkie informacje pod nr tel: 60*******39...

01.05.202401.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STOLARZ - MONTER

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE MILAN - JAROSŁAW KRAIŃSKIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE MILAN - JAROSŁAW KRAIŃSKI
Łosino

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem; umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 7.00- 15.00; miejsce pracy w siedzibie firmy oraz u klienta. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie zawodowe kierunkowe, mile widziane doświadczenie zawodowe oraz pra...

29.04.202429.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0272 s