Filtruj

Praca Stolarz - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

*Stolarz meblowy*

nowa oferta
DZMITRYDZMITRY
Wrocław

OPIS Zakres obowiązków pracownika: -samodzielna produkcja mebli w stolarni z powierzonych rysunków, -montaż mebli u klienta, -umiejętność korzystania z narzędzi -utrzymywanie porządku w miejscu pracy, dbanie o narzędzia -realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem. -kompletowanie elem...

01.05.202401.05.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na Budowie w Czechach

nowa oferta
B.P.B.P.B.P.B.P.
Wrocław

B.P.B.P. Obecnie poszukuje do swojego oddziału w Republice Czeskiej pracowników o kwalifikacjach budowlanych:stolarz budowlany, murarz, cieśla, zbrojarz oraz monterów konstrukcji stalowych, Proponujemy:•Zatrudnienie na umowę o pracę. -Umowa w języku polskim z okresem próbnym.•Praca niedaleko granicy...

Stolarz meblowy

nowa oferta
BUSINESS BRIDGE GROUP SP. Z O.O.BUSINESS BRIDGE GROUP SP. Z O.O.
Wrocław

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i - co ważniejsze - znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą...

30.04.202430.04.2024