Filtruj

Praca Stolowka Szkolna

Wynagrodzenie
Stolowka Szkolna - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA (ZATRUDNIENIE PO STAŻU)

Łęczna

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu posiłków w kuchni szkolnej, utrzymanie czystości w kuchni, magazynach i na stołówce szkolnej, pomoc przy wydawaniu posiłków. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

EWELINAEWELINA
Warszawa

Jako polska firma działająca na rynku od 2015 roku wprowadzamy na rynek szkolny elektroniczny system do zamawiania posiłków, zapewniając efektywne i nowoczesne rozwiązania dla naszych klientów. Wprowadzając system iKuchnia usprawnisz proces zamawiania, odwoływania i opłacania posiłków oraz znacznie ...

15.04.202415.04.2024
od 8000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

AMADEUSZAMADEUSZ
Gdańsk

OGŁOSZENIE DOTYCZY CAŁEGO WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO Cześć :) Jako polska firma działająca na rynku od 2015 roku wprowadzamy na rynek szkolny elektroniczny system do zamawiania posiłków, zapewniając efektywne i nowoczesne rozwiązania dla naszych klientów. Wprowadzając system iKuchnia usprawnisz proce...

12.04.202412.04.2024
od 8000 zł