Filtruj

Praca Stopien Niepelnosprawnosci - Katowice

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZĄTACZKA (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE) [1/2ETATU]

FIRMA USŁUGOWA CARO MONIKA MUCHAFIRMA USŁUGOWA CARO MONIKA MUCHA
Katowice

Zakres obowiązków: - Sprzatanie toalet miejskuch w Katowicach - Mariacka - Praca na 1/2 etatu w godzinach: 6:00-22:00 + soboty, niedziele, święta. Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje moż...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem Dąbrowa - Laski

ZAKŁADY USŁUGOWEZAKŁADY USŁUGOWE
Dąbrowa Górnicza

EZT to firma z ponad 30- letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych.Aktualnie poszukujemy osób do utrzymania czystości biur, korytarzy, sanitariatów oraz małego terenu zewnętrznego w Dąbrowie Górniczej - LaskiPraca w godzinach 15.00 - 19.00Praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności -...

04.06.202404.06.2024