Filtruj

Praca Stowarzyszenie Dla Innych - Olsztyn

1-2 z 2 ofert pracy

OLIGOFRENOPEDAGOG

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OLSZTYNIEPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W OLSZTYNIE
Olsztyn

Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii z zakresu oligofrenopedagogiki z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy. Współpraca z innymi specjalistami oraz opiekunami uczestników ŚDS. Praca z osobami dorosłymi. Godziny pracy do uzgodnienia między godzinami 7:30-15:30 Wymagania: wykształcenie - wyżs...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pielęgniarka/Pielęgniarz w Hospicjum Domowym

OLSZTYŃSKIE STOWARZYSZENIE HOSPICYJNE PALIUMOLSZTYŃSKIE STOWARZYSZENIE HOSPICYJNE PALIUM
Olsztyn

Pielęgniarka / Pielęgniarz Miejsce pracy: Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne „Palium”, Centrum Opieki Paliatywnej Stanowisko: Pielęgniarka/pielęgniarz w Hospicjum Hospicjum DomowymWymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy: •dyplom pielęgniarki/pielęgniarza •aktualne prawo wykonywania zaw...

20.05.202420.05.2024