Filtruj

Praca Stowarzyszenie - Bugaje

1-3 z 3 ofert pracy

Stowarzyszenie przyjmie osoby do pracy

MARCINNOWAK1947MARCINNOWAK1947
Bugaj

STOWARZYSZENIE poszukuje osób do pracy na stanowisku wolontariusz, kwestowanie, codzienne powroty do domu. Codzienne wypłaty...

20.03.202420.03.2024
od 35 zł

SPECJALISTA DO SPRAW KADR

BIURO RACHUNKOWE ABAK RENATA RADZIKOWSKA; FUH ABAK RENATA RADZIKOWSKABIURO RACHUNKOWE ABAK RENATA RADZIKOWSKA; FUH ABAK RENATA RADZIKOWSKA
Zbuczyn

Zakres obowiązków: Prowadzenie kadr, sporządznie list płac i deklaracji ZUS. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe umiejętność - obsługa komputera (znajomość programu MS-Office) mile widziany staż pracy oraz obsługa progra...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rodzice SOS (Siedlce, Karlino, Biłgoraj, Kraśnik)

SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCESOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE
Siedlce

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE Nasza Organizacja od prawie 40 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka i naszym Kodeksem Etycznym. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajduj...

11.04.202411.04.2024