Filtruj

Praca Stowarzyszenie - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

INSPEKTOR DS. TERENOWO-PRAWNYCH(NR 1016)

POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW OKRĘGOWY ZARZĄD W BYDGOSZCZYPOLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW OKRĘGOWY ZARZĄD W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - Prowadzenie spraw związanych z regulacją prawną tytułów do gruntów ROD w trybie i na zasadach określonych w ustawie z 13.12.2013 r. o rodzinnych ogrodach działkowych; - Prowadzenie spraw związanych z nabyciem i zbyciem przez PZD praw do gruntów ROD, likwidacją ROD na podstawi...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Niemcy, Zakwaterowanie, Niemiecka Umowa (Робота в Німеччині )

KRZYSZTOF FILUSCHKRZYSZTOF FILUSCH
Bydgoszcz

OPIS Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą specjalizującą się w usługach kadrowych. Firma BPL GmbH została założona w 2015 roku i od tego czasu jest specjalistą w zakresie leasingu personalnego. (Ми молода, перспективна компанія, що спеціалізується на наданні кадрових послуг. Компанія BPL GmbH була зас...

05.01.202405.01.2024
od 50 zł

NAUCZYCIEL EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ (NR 0922)

SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHSZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
Lisewo Kościelne

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w grupie 5 lat Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) ukończone studia magisterskie lub licencjackie + przygotowanie pedagogiczne...

17.04.202417.04.2024