Filtruj

Praca Stowarzyszenie - Zielona Góra

*Koordynatorka/Koordynator* praca dla stowarzyszenia*współpraca

MICHAL.BARAN1994MICHAL.BARAN1994
Zielona Góra

Poszukuję Koordynatorki/Koordynatora do przeprowadzania zbiórki publicznej oraz akcji sprzedażowej na terenie miasta. Praca dla Stowarzyszenia z wieloletnim doświadczeniem, składającego regularne sprawozdania finansowe. Wysokie zarobki! Zadania= -rekrutacja -nadzorowanie -realizacja targetu -r...

10.06.202410.06.2024
od 7000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Księgowa w Stowarzyszeniu

KRZYSZTOFKRZYSZTOF

Poszukujemy osoby do poprowadzenia księgowości w stowarzyszeniu. Działalność z zakresu edukacji i wypoczynku dzieci młodzieży. Prowadzimy pełną księgowość. Rozpoczęcie współpracy od zaraz. Praca w ustalonych godzinach. Część może być wykonana zdalnie. Umowa zlecenie. Praca dodatkowa. Wynagrodze...

19.05.202419.05.2024
od 1000 zł

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

STOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM AUTYSTYCZNYM DALEJ RAZEMSTOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM AUTYSTYCZNYM DALEJ RAZEM

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi ze spektrum autyzmu w grupie przedszkolnej....

21.03.202421.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0566 s