Filtruj

Praca Strzyza - Mińsk Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla barbera Mińsk Mazowiecki

ADRIANADRIAN
Mińsk Mazowiecki

Praca dla barbera Poszukujemy osoby, która ma już doświadczenie w dziedzinie strzyżenia męskiego. Nie wymagamy długiego stażu, a odpowiednich umiejętności. Szukamy raczej osoby z Mińska Mazowieckiego lub okolic. Stała baza klientów będzie dużym plusem. Oferujemy: - elastyczny grafik - super atmo...

13.05.202413.05.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

FRYZJER

FRYZJERSTWO - ANETA POLKOWSKAFRYZJERSTWO - ANETA POLKOWSKA

Zakres obowiązków: koloryzacja, strzyżenie męskie i damskie, zabiegi pielęgnacyjne Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy ogółem - lata: 1 rok doświadczenia w zawodzie...

Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Fryzjera/ Fryzjerkę

LARISA.GERINGLARISA.GERING
Wołomin

Poszukuje do pracy Fryzjera Damsko-Męskiego w Wołominie Oferujemy dobre warunki wynagrodzenia i przyjazna atmosfere w pracy. Jesli lubisz swój zawód, posiadasz umiejetnosci strzyzenia damsko-męskiego oraz nowoczesnych technik koloryzacji to zapraszamy do kontaktu....

od 3500 zł