Filtruj

Praca Strzyza - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Opole

Numer oferty: StPr/24/1110Obowiązki:fryzjer męski, praca w godz. 8-16/10-18Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w zawodzie, umiejętności- strzyżenie męskie, uprawnienia do wykonywania zawoduMiejsce prac...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FRYZJER

SALON FRYZJERSKI AGATA AGATA ROSASALON FRYZJERSKI AGATA AGATA ROSA
Opole

Zakres obowiązków: fryzjer męski, praca w godz. 8-16/10-18 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w zawodzie, umiejętności- strzyżenie męskie, uprawnienia do wykonywania zawodu...

10.06.202410.06.2024

Fryzjer DAMSKO-MĘSKI poszukiwany

MASTERCUTMASTERCUT
Opole

Cześć! Szukamy fryzjera/fryzjerki, który/a podzieli się z nami pasją do pięknych fryzur! Godziny Pracy: Praca na dwie zmiany: * Poniedziałek - Sobota: 9:00 - 15:00 * Poniedziałek - Sobota: 15:00 -21:00 Co Oferujemy: * Przyjazne środowisko pracy. * Wynagrodzenie na czas. * Elastyczny grafik. * Moż...

12.10.202312.10.2023