Filtruj

Praca Studenci Dzienni - Skarżysko-Kamienna

Prezenterka TV internetowej (bez doświadczenia) 29-35 zł/h brutto

IGAMING INTERNATIONALIGAMING INTERNATIONAL
Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków: Prezentowanie gier losowych i karcianych w telewizji internetowej transmitowanej na żywo 24 h na dobę 7 dni w tygodniu Praca stacjonarna w studiu nagraniowym w Skarżysko Kamiennej Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (grafik to 5 dni w tygodniu między ponied...

25.04.202425.04.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Prezenterka TV internetowej (bez doświadczenia) 30-35 zł/h brutto

od 29 zł

Praca Zdalna - 2/3h dziennie - wypłaty TYGODNIOWE

REKRUTACJA 2024REKRUTACJA 2024
Starachowice

Praca zdalna, wykonywanej przez internet, z Twojego prywatnego zakątka. pieniądze zawsze się przydadzą w tym okresie i w każdym innym, wiadomo, że praca w naszej branży była, jest i będzie niezależnie jaka pora roku jest obecnie. Może i już natrafiłeś na inne ogłoszenia, ale zaryzykuj i sprawdź nas...

10.05.202410.05.2024
od 4500 zł