Filtruj

Praca Studia Ekonomiczne

1-3 z 3 ofert pracy

młodszy specjalista ds. zintegrowanego systemu zarządzania

RANDSTADRANDSTAD
Katowice

Chcesz pracować w międzynarodowej organizacji? Bardzo dobrze komunikujesz się w j. angielskim? A może masz już doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z Power BI lub jesteś studentem, który chce zdobyć cenione na rynku doświadczenie zawodowe? Jeśli tak to świetnie się składa, ponieważ dla najwi...

15.05.202415.05.2024

Praktyki Monitoringowe z Doradcami prawa 100 % zdalne - bez

FIRMA DORADCZO KONSULTINGOWAFIRMA DORADCZO KONSULTINGOWA
Kraków

ZDOBĄDŹ WIEDZĘ OD PASJI DO SPECJALIZACJIMarzysz o rozwoju zawodowym, pragniesz wzmocnić swoją pewność siebie oraz odkryć Twoje predyspozycje i rozwijać umiejętności? Chciałabyś/ chciałbyś rozpocząć i ukierunkować Twoją ścieżkę rozwoju pod okiem mentora? Teraz masz wyjątkową szansę! Otwieramy 5 edycj...

13.05.202413.05.2024

GŁÓWNY KSIĘGOWY W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY W WAŁCZU

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W WAŁCZU DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMIŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W WAŁCZU DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI
Wałcz

Zakres obowiązków: 1.Prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością, finansami, podatkami, ubezpieczeniami i rachubą płac w zakresie działalności Środowiskowego Domu Samopomocy, 2.Kontrola formalno rachunkowa wszystkich dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe ...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0275 s