Filtruj

Praca Studia Magisterskie - Jarosławiec

1-3 z 3 ofert pracy

Pielęgniarka

nowa oferta
HEALTH RESORT & MEDICAL SPA PANORAMA MORSKAHEALTH RESORT & MEDICAL SPA PANORAMA MORSKA
Jarosławiec

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu to największy i najbardziej dynamicznie rozwijający się Resort nad polskim morzem o pow. ok. 12 ha działający od 1994r. Opis stanowiska Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań Praca w punkcie szczepień (opcjonalnie) Wymagania Wykształcenie mi...

03.07.202403.07.2024

Jarosławiec

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu to największy i najbardziej dynamicznie rozwijający się Resort nad polskim morzem o pow. ok. 12 ha działający od 1994r. Pielęgniarka Miejsce pracy: Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino) Opis stanowiska Praca w przychodni POZ, w punkcie ...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIELĘGNIARKA

PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEKPANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK
Jarosławiec

Zakres obowiązków: Wymagania: Wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku Pielęgniarstwo. Aktualne prawo wykonywania zawodu. Doświadczenie w pracy w punkcie pobrań dla dorosłych i dla dzieci. Wykonywanie szczepień ochronnych dzieci i doros...

24.06.202424.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0224 s