Filtruj

Praca Studio Urody - Jastrzębie-Zdrój

1-3 z 3 ofert pracy

Fraca dla FRYZJERA

DANUTA ADAMCZYKDANUTA ADAMCZYK
Jastrzębie-Zdrój

Zatrudnimy samodzielną fryzjerkę . Studio Urody ze stałą bazą klientów ,poszukuje fryzjera -partnera do wspólnej pracy . Jeśli lubisz pracę twórczą ,chcesz się rozwijać -zapraszamy do naszego zespołu . Cenimy profesjonalizm, dbanie o szczegóły, chęć rozwoju . Zapewniamy wynagrodzenie zawsze na czas ...

07.09.202407.09.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

FRYZJER

ADAMCZYK DANUTA STUDIO URODY ANGELAADAMCZYK DANUTA STUDIO URODY ANGELA

Zakres obowiązków: Fryzjerstwo: strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, upięcia Praca na 1 zmianę: 09:00-17:00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - doświadczenie zawodowe umiejętność - chęć do pracy mogą być osoby po kursach fryzjerskich lub z umiejętnościami fryzjerskimi...

26.08.202426.08.2024

Stylistka paznokci- Studio Urody LashLand

KAMILAKAMILA

Studio Urody LashLand istnieje na rynku 7 lat. Chęć rozwoju, pasja i zaangażowanie pozwala Nam na stworzenie nowego stanowiska pracy. Jeśli jesteś zainteresowana - spróbuj! Może to właśnie Ciebie szukamy . Nasze wymagania -Umiejętność wykonywania manicure/pedicure/ -Wiedza na temat stylizacji pa...

19.08.202419.08.2024
od 3500 zł