Filtruj

Praca Studio - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik w dziale księgowości

Gliwice

Zadania: Dbanie o przepływ dokumentacji oraz o pliki z wpływającymi fakturami Wprowadzanie faktur zakupu do systemu Przygotowywanie plików z płatnościami i kontrola rozrachunków Wprowadzanie wyciągów bankowych Wsparcie w przygotowywaniu raportów i innych plików w razie potrzeb Bieżące wsparcie dział...

24.04.202424.04.2024

Pomocnik działu logistyki – staż

Czeladź

Zadania: Wsparcie działu logistyki Weryfikacja prawidłowości towarów odbieranych i przygotowanych do wysyłki Dodatkowe, zlecone prace biurowe Wymagania: Chęć nauki i rozwoju w branży logistycznej Chęć pracy na umowę-zlecenie Studia kierunkowe (mile widziane) Dostępność do pracy w systemie II-zmianow...

19.04.202419.04.2024

GELATO STUDIO Sprzedawca lodów w Siemianowicach poszukiwany

PAULINAPAULINA
Siemianowice Śląskie

Poszukujemy energicznej osoby do pracy w lodziarni w Siemianowicach Śląskich. Jedyne wymagania to aktualna książeczka zdrowia oraz chęć i zapał do pracy. Doświadczenie w podobnej branży będzie dodatkowym atutem. Wszystkiego Cię nauczymy, prześlij nam swoje CV I do usłyszenia! Praca od zaraz !...

19.03.202419.03.2024
od 27 zł