Filtruj

Praca Stylistka Paznokci Kosmetyczka - Studzianki

1-2 z 2 ofert pracy

KOSMETYCZKA STYLISTKA PAZNOKCI PEDIKIURZYSTKA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Studzianki

Numer oferty: StPr/24/1148Obowiązki:Odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki białej stylizacji paznokci manicure klasyczny hybrydowy pedikiur masaż ciała masaż twarzy obsługa maszyn i urządzeń kosmetycznychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymaga...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

JUSTUS SP. Z O.O.JUSTUS SP. Z O.O.
Studzianki

Zakres obowiązków: Odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki białej stylizacji paznokci manicure klasyczny hybrydowy pedikiur masaż ciała masaż twarzy obsługa maszyn i urządzeń kosmetycznych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 la...

26.04.202426.04.2024