Filtruj

Praca Stylistka Paznokci - Tomaszów Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię stylistkę paznokci

KATARZYNAKATARZYNA
Tomaszów Mazowiecki

Poszukujemy pogodnej i sympatycznej osoby na stanowisko stylistka paznokci. Zależy nam na osobie z pasją, dla której wykonywanie tej pracy daje radość i satysfakcję. Osoba ta przejmie po części już wypełniony grafik. Do podstawowych zadań należeć będzie wykonywanie : Manicure hybrydowego/ żelo...

17.04.202417.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KOSMETYCZKA STYLISTKA PAZNOKCI PEDIKIURZYSTKA

JUSTUS SP. Z O.O.JUSTUS SP. Z O.O.
Studzianki

Zakres obowiązków: Odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki białej stylizacji paznokci manicure klasyczny hybrydowy pedikiur masaż ciała masaż twarzy obsługa maszyn i urządzeń kosmetycznych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 la...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca Stylistka Paznokci

ALINAALINA
Sulejów

SZUKAMY STYLISTKI PAZNOKCI Z przyjemnością ogłaszamy rekrutację na stanowisko stylistki paznokci, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu. Szukamy kreatywnej, dynamicznej osoby z doświadczeniem, która pasjonuje się światem kosmetyki oraz chce się rozwijać w tym kierunku Wymagania: - Doświadc...

23.04.202423.04.2024
od 3000 zł