Filtruj

Praca Stylizacja Paznokci - Lublin

16-18 z 18 ofert pracy

STYLISTKA PAZNOKCI

KLINIKA URODY ANETA JANKOWSKAKLINIKA URODY ANETA JANKOWSKA
Garbów

Zakres obowiązków: Manicure i pedicure hybrydowy, żel, akrylożel, stylizacja paznokci. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - MANICURE HYBRYDOWY umiejętność - wykonywanie menicure,pedicure umiejętność - Stylizacja paznokci...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnie stylistke PAZNOCKI oraz stylistke RZES

KAROLINAKAROLINA
Świdnik

Zatrudnię STYLISTKE PAZNOKCI oraz STYLISTKE RZĘS Zależy mi na osobie kompetentnej, zdolnej i sumiennej. Praca w zgranym zespole. Wymagane umiejętności: Stylistka paznokci : *Manicure klasyczny, hybrydowy *Przedluzanie paznokci dowolną metodą *Pedicure Mile widziane umiejętności wykonywania innych...

11.04.202411.04.2024
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Stylista rzęs/paznokci/ kosmetolog poszukiwany

GABRYSIAGABRYSIA
Niedrzwica Duża

Paznokcie/rzęsy/kosmetologia jeśli któraś z tych rzeczy to twoja pasja. Napisz ! Zapewniamy pracę w miłym, młodym zespole. :-) Wymagania: umiejętność wykonywania manicure hybrydowego i klasycznego, wykonywanie stylizacji żel-hybryda Umiejętność wykonywania stylizacji rzęs laminacja/ przedłużanie...

15.02.202415.02.2024
od 3000 zł