Filtruj

Praca Stylizacja Paznokci - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla Kosmetyczki / Stylistki Paznokci SIEDLCE

KAMILKAMIL
Siedlce

Nowo otwierany Salon Angel - Specjaliści od Piękna w Siedlcach szuka osoby do zespołu na stanowisko kosmetyczki/stylistki paznokci. Obecnie prowadzimy salony kosmetyczne w Garwolinie i Mińsku Mazowieckim: www.salonyangel.pl - instagram: angel.salon.kosmetyczny Zgłoszenia wraz z CV i zdjęciami swoi...

26.06.202426.06.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

STYLISTKA PAZNOKCI

Siedlce

Zakres obowiązków: Kompleksowa stylizacja paznokci. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe pracowitość, punktualność, dokładność, oferta stażu zawodowego skierowana do osób bezrobotnych...

18.06.202418.06.2024

Poszukiwana stylistka paznokci

KAROLINAKAROLINA
Siedlce

Cześć! :) Z przyjemnością ogłaszam rekrutację na stanowisko stylistki paznokci. Szukam kreatywnej, dynamicznej osoby z doświadczeniem, która pasjonuje się światem stylizacji paznokci oraz chce się rozwijać w tym kierunku Wymagania: • Doświadczenie w stylizacji paznokci, nie musi być duże. Abyś znał...

29.05.202429.05.2024
od 4000 zł