Filtruj

Praca Stylizacja Paznokci - Świecie

1-3 z 3 ofert pracy

STYLISTKA PAZNOKCI, KOSMETYCZKA STYLISTKA BRWI I RZĘS

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Świecie

Numer oferty: StPr/24/0366Obowiązki:Manicure żelowei hybrydowe, pedicure, henna brwi, z depilacja brwi.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:stylizacja paznokciWykształcenie:średnie ogólnokształcąceMiejsce pracy: Al. Jana Pawła II 1h, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

AVENA AGATA BUDZYŁA-LEWANDOWSKAAVENA AGATA BUDZYŁA-LEWANDOWSKA
Świecie

Zakres obowiązków: Manicure żelowei hybrydowe, pedicure, henna brwi, z depilacja brwi. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - stylizacja paznokci...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kosmetyczka / stylistka paznokci

POWIATOWY URZĄD PRACY W ŚWIECIUPOWIATOWY URZĄD PRACY W ŚWIECIU
Świecie

Stylizacja paznokci, brwi, przedłużanie rzęs, zabiegi pielęgnacyjne....

19.03.202419.03.2024