Filtruj

Praca Sun - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Terenowy Opiekun Klienta SUN-DRA lift

KWP POLAND SP. Z O.O.KWP POLAND SP. Z O.O.
Legnica

Terenowy Opiekun Klienta w Sun-Dra Lift: Zakres obowiązków: - nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami - aktywna sprzedaż usług i promowanie produktów firmy - tworzenie ofert handlowych - realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych - czynności administracyjne - pozyskiwanie nowych klie...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant podnośników koszowych/wózków widłowych,

SUN-DRA LIFTSUN-DRA LIFT
Legnica

Zatrudnię serwisanta podnośników koszowych oraz wózków widłowych.Obowiązki:Bieżący serwis podnośników koszowych i wózków widłowych.Skuteczne rozwiązywanie problemów klienta.Wymagania:Doświadczenie na podobnym stanowisku.Umiejętność naprawy instalacji hydraulicznej (hydraulika siłowa).Umiejętność nap...

17.04.202417.04.2024

Monter paneli fotowoltaicznych i elektryki do przeszkolenia

SUN PROJECT SP. Z O.O.SUN PROJECT SP. Z O.O.
Legnica

Opis stanowiska:Prace monterskie związane z montażem elementów elektryki oraz fotowoltaiki - zlecenia na terenie całej Polski. Wymagania:• Chęć uczenia się nowych technologii• Kultura osobista i odpowiedzialność za powierzony sprzęt• Sumienność, precyzja i skrupulatnośćZapewniamy:• Organizujemy tran...

11.04.202411.04.2024