Filtruj

Praca Swietlica - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

WYCHOWAWCA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

DOLNOŚLĄSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 12 DLA UCZNIÓW NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH ORAZ Z INNYMI NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI WE WROCŁAWIUDOLNOŚLĄSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 12 DLA UCZNIÓW NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH ORAZ Z INNYMI NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI WE WROCŁAWIU
Wrocław

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków wynikający z Karty Nauczyciela. Prowadzenie zajęć w świetlicy szkolnej. Współpraca z Dyrekcją Ośrodka, gronem pedagogicznym, rodzicami. Wspieranie niepełnosprawnych wychowanków w procesie dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczym. 24/24 etatu. Oferta dostępna w sali C...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ 26/26

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI ŚLASKIEJ W KRYNICZNIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI ŚLASKIEJ W KRYNICZNIE
Kryniczno

Zakres obowiązków: Opieka nad uczniami klas 1-8 szkoły podstawowej Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

16.05.202416.05.2024

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY SZKOLNEJ 18/18

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
Oborniki Śląskie

Zakres obowiązków: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Obornikach Śląskich poszukuje nauczyciela świetlicy szkolnej w wymiarze etatu. Wymagania: Wymagane jest przygotowanie pedagogiczne. Dodatkowy opis: Dla osób rozpoczynających karierę zawodową oferujemy wsparcie doświadczonych nauczycieli. Nauczycielom...

14.05.202414.05.2024