Filtruj

Praca Sylwester - Szczecin

1-2 z 2 ofert pracy

Praca dla Księgowej/Księgowego

SYLWESTER WRZESZCZSYLWESTER WRZESZCZ
Szczecin

Obowiązki: sprawdzanie faktur pod względem formalnym i merytorycznym; dekretacja i księgowanie dokumentów (faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, delegacji etc.); rozliczanie podatków (VAT,CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów; generowanie JPK; pr...

07.04.202407.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Personel sprzątający Łozienica

P.W. KARABELA-CK SP. Z O.O.P.W. KARABELA-CK SP. Z O.O.
Łozienica

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. utrzymania czystości Miejsce pracy: Łozienica WYMAGANIA: · orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny ·dokładności i skrupulatności w wykonywaniu pracy ·systematyczności oraz dobrej organiz...

05.04.202405.04.2024