Filtruj

Praca Sylwia - Kępno

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu obuwniczego w Kępnie

SYLWIASYLWIA
Kępno

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu obuwniczego w Kępnie. Pełny etat, umowa o pracę. Aplikować mogą także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. CV proszę przesyłać za pośrednictwem olx....

27.03.202427.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OGRODNIK, PAKOWACZ PACZEK

PERFEKT KLIK SYLWIA GRZELAKPERFEKT KLIK SYLWIA GRZELAK
Kobyla Góra

Zakres obowiązków: Pakowanie paczek, szykowanie zamówień, prace w ogrodzie, pomoc przy wysyłkowej sprzedaży roślin, prace porządkowe na szkółce roślin Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - dyspozycyjność umiejętność - komunikatywność umiejętność - pracowitość, staranność, umieję...

09.04.202409.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kobyla Góra

Pakowanie paczek, szykowanie zamówień, prace w ogrodzie, pomoc przy wysyłkowej sprzedaży roślin, prace porządkowe na szkółce roślin...

05.04.202405.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0185 s