Filtruj

Praca Symfonia Handel - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Młodsza Księgowa, Młodszy Księgowy - Łódź

nowa oferta
LEPSZA PRACALEPSZA PRACA
Łódź

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.Dla na...

07.05.202407.05.2024

Księgowy / Księgowa

TRIMIF SP. Z O.O.TRIMIF SP. Z O.O.
Łódź

Zakres obowiązków: Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym, Samodzielne przygotowywanie i rozliczenie deklaracji w zakresie CIT, w tym prawidłowe zamknięcie miesiąca wraz z analizą zestawienia obrotów i sald oraz weryfikacją poprawności sald kont księgowych, Samodzielne rozl...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca, w dziale obsługi klienta

SOPEXIM SP. Z O.O.SOPEXIM SP. Z O.O.
Łódź

Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa klientów detalicznych i hurtowych Obsługa programu sprzedażowego i kasy fiskalnej Poszukiwanie nowych klientów Wsparcie administracyjne w zadaniach współpracowników Nasze wymagania Doświadczenie w dziale sprzedaży Komunikatywności i łatwości w nawi...

19.04.202419.04.2024