Filtruj

Praca System B - Łeba

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik Elektryka

KAROLKAROL
Łeba

Witam. Poszukuję osób na stanowisko pomocnik elektryka. Mile widziane doświadczenie na stanowisku bądź chęć przyuczenia się. Praca rozliczana jest w systemie godzinowym. Stawka wynosi 28 złotych/brutto wzwyż. Mile widziane uprawnienia na zwyżki. Osoby zainteresowane proszę są o pozostawienie danych ...

01.04.202401.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PSYCHOLOG

nowa oferta
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LĘBORKUPOWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LĘBORKU
Lębork

Zakres obowiązków: 1. prowadzenie poradnictwa psychologicznego dla dzieci i młodzieży przebywających w rodzinnych formach pieczy zastępczej; 2. konsultacje psychologiczne dla rodzin zastępczych będących w kryzysie; 3. prowadzenie oddziaływań terapeutycznych dla dzieci i młodzieży oraz opiekunów; 4...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca międzynarodowy Kat.B

M.TRANSPORTYM.TRANSPORTY
Lębork

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko kierowcy międzynarodowego. Jesteśmy firmą działającą na rynku od 7 lat. Posiadamy własną sieć kontaktów z kontrahentami, dzięki czemu zapewniamy ciągłość pracy. Kierowca ma zapewnioną opiekę spedytora 24/7 przez cały okres wyjazdu. Nie...

06.05.202406.05.2024
od 7000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie