Filtruj

Praca Systemy Pl B - Włocławek

1-2 z 2 ofert pracy

Przewoźnik DHL Włocławek

DHL PARCEL POLSKA SP. Z O.O.DHL PARCEL POLSKA SP. Z O.O.
Włocławek

DHL PARCEL nawiążemy współpracę z PRZEWOŹNIKAMI Lokalizacja jednostki: Włocławek NASZA OFERTA: Otrzymujesz: ·stabilność współpracy oraz stałe zlecenia przewozowe, ·atrakcyjne stawki, faktury za świadczone usługi opłacane regularnie co 14 dni, ·atrakcyjną ofertę na zakup paliw LOTOS, CIRCLE-K,...

12.10.202312.10.2023
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

INFORMATYK R52/0935-448/24

BRZESKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJBRZESKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Brześć Kujawski

Zakres obowiązków: szczegóły na stronie BIP - Brzeski Ośrodek Pomocy Społecznej https://tiny.pl/d91xs Wymagania: wykształcenie - informatyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - informatyczne średnie ogólnokształcące zawód - Technik informatyk* zawód - Specjalista zastosowań informatyki wyks...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0778 s