Filtruj

Praca Systemy Pomiarowe - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy ślusarz-mechanik (z możliwością przyuczenia)

nowa oferta
BIURFOL SP. Z O.O.BIURFOL SP. Z O.O.
Toruń

BIURFOL - przedsiębiorstwo z 30-letnim doświadczeniem produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej specjalizujące się w wytwarzaniu art. biurowych standardowych i personalizowanych poszukuje do zespołu: Młodszego ślusarza-mechanika (z możliwością przyuczenia) Zakres obowiązków: · Bieżące usuwanie us...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodszy Tester

APATOR S. A.APATOR S. A.
Toruń

Wymagane, C#Mile widziane, ISTQBSystem operacyjny, WindowsTwój zakres obowiązków, Weryfikowanie oprogramowania pod kątem zgodności z projektem technicznym, zakładanymi parametrami oraz funkcjonalnością, Przygotowanie planów testów na podstawie dostarczonej dokumentacji projektowej, Przeprowadzanie t...

02.06.202402.06.2024

Starszy Inżynier Testu – Programista Aplikacyjny

nowa oferta
Łysomice

Twój zakres obowiązków: Tworzenie oprogramowania dla stanowisk testujących produkty Tworzenie aplikacji oraz baz danych wykorzystywanych w procesach produkcyjnych Projektowanie i doskonalenie urządzeń do testowania elektroniki Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu Szkolenie inżynierów proce...

05.06.202405.06.2024