Filtruj

Praca Systemy Zabezpieczen - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Chief Energy Engineer Główny Energetyk

nowa oferta
KRONOSPANKRONOSPAN
Mielec

Opis stanowiska Nazwa stanowiska Chief Energy Engineer/ Główny Energetyk Rodzaj zatrudnienia Pełny etat O nas Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak p...

28.04.202428.04.2024

Kierowca CE, 2700/2900 Euro na rękę, platforma, BEZ JĘZYKA, dostępne systemy, trasy dalekobieżne

nowa oferta
DUNGITO POLSKA SP. Z O.O.DUNGITO POLSKA SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: WYMAGANIA: Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dostawach na place budowy poszukujemy: Kierowców z kategorią C+E KLIENT OFERUJE: Zarobki 2700/2900 Euro na rękę Możliwość pracy w systemach Pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreśl...

Pracownik produkcji opakowań farmaceutycznych w Pfreimd - Niemcy

nowa oferta
APN AGENCJA PRACYAPN AGENCJA PRACY
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Firma produkuje opakowania farmaceutyczne oraz produkty do prostego i bezpiecznego podawania leków tj. peny insulinowe, inhalatory, mikropompy, strzykawki do napełnienia, fiolki iniekcyjne, ampułki, butelki i pojemniki na leki płynne i stałe z zamknięciem i zabezpieczeniem systemó...