Filtruj

Praca Szalunkowy Zbrojarz - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz.. Śląsk

BERKER DOMINIS SP. Z O.O.BERKER DOMINIS SP. Z O.O.
Katowice i okolice

Polska firma budowlana SKOLBUD zatrudni osób z doświadczeniem w pracach budowlanych – stany surowe, żelbety. Pracownik budowlany, cieśla szalunkowy, zbrojarz.Praca: Katowice i okolice. Bez kwatery. Od zaraz.Zatrudnienie: w dowolnej formie. Są zaliczki. Stawka do uzgodnienia z kierownikiem (wszystko ...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Katowice, Chorzów, cieśla,zbrojarz, pomocnik. od zaraz

ALDONAALDONA
Katowice

Lokalna ogólnobudowlana firma Skolbud , świadcząca kompleksowe usługi ogólnobudowlane, oferuje wszystkim zainteresowanym ze Śląska generalne wykonawstwo, stany surowe, nadzór inwestorski, termomodernizacje oraz budowę domów. W celu wsparcia zespołu, zatrudnimy osoby na stanowisko: Pracownik budow...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na stanowisku zbrojarz - stawka 30 zł netto

MONIKAMONIKA
Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków : Przygotowywanie, montaż i demontaż szalunków, Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych, Zalewanie form betonem, Montowanie zbrojeń w formach. Ogólne wymagania: Doświadczenie w pracach betoniarskich, Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, Umiejętnoś...

23.05.202423.05.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0222 s