Filtruj

Praca Szef Kuchni - Kazimierz Dolny

1-3 z 3 ofert pracy

SZEF KUCHNI

ALICJA GRZEGORCZYK-WASĄG BERBERYS,SUBSYDIUMALICJA GRZEGORCZYK-WASĄG BERBERYS,SUBSYDIUM
Kazimierz Dolny

Zakres obowiązków: planowanie jadłospisów i prawidłowe zestawienie potraw, organizacja i nadzór pracy podległego personelu kuchennego oraz prowadzenie instruktażu technicznego w zakresie produkcji kulinarnej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Szef kuchni (kuchmistrz) st...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, organizacja i nadzór pracy podległego personelu kuchennego Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Szef kuchni (kuchmistrz) staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 umowa o pracę na okres próbny z mozliwością przedłużenia, godz. ...

Praca Szef Kuchni w Kazimierzu Dolnym

JAKUBJAKUB

Pensjonat Kazimierski zatrudni osobę na stanowisko szefa kuchni. Zakres obowiązków: zarządzanie personelem, tworzenie menu restauracji dla gości indywidualnych i grup, organizacja zaopatrzenia restauracji, nadzór nad jakością serwowanych dań, przygotowanie restauracji do kontroli Sanepidu zgodnie z...

09.05.202409.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie