Filtruj

Praca Szef Kuchni - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

MŁODSZY KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ

Płońsk

Zakres obowiązków: POMOC W PRZYGOTOWANIU DAŃ KUCHNI ORIENTALNEJ POD NADZOREM SZEFA KUCHNI, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ NA MATERIAŁY U BENGALSKICH DOSTAWCÓW, OBSŁUGA KLIENTÓW. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - bengalski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 -...

06.09.202406.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ

Płońsk

Zakres obowiązków: SAMODZIELNE PRZYGOTOWANIE DAŃ KUCHNI BENGALSKIEJ POD NADZOREM BENGALSKIEGO SZEFA KUCHNI. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ NA PRODUKTY U BENGALSKICH DOSTAWCÓW. OBSŁUGA KLIENTÓW. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - bengalski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansow...

Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy szefa kuchni/Pomoc kuchenną

PRACAPRACA
Płońsk

Restauracja w Płońsku zatrudni - szefa kuchni - pomoc kuchenną Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę - możliwość rozwoju - umowę o pracę bądź umowę zlecenie Wymagamy: - ważnej książeczki sanepidowskiej - dyspozycyjności - doświadczenia w gastronomii...

07.05.202407.05.2024