Filtruj

Praca Szkola Podstawowa - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

nauczyciel języka hiszpańskiego

SIS SP. Z O.O.SIS SP. Z O.O.
Szczecin

j. hiszpańskiSZCZECIN INTERNATIONAL SCHOOL (Szkoła Podstawowa/Liceum) poszukuje nauczyciela języka hiszpańskiego, posługującego się także językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, na 0,5 etatu, tj. 8/10 bloków uczonych (60 minutowych).Oferujemy:- umowę o pracę- pakiet prywatnej opieki medycznej-...

13.05.202413.05.2024

Account Manager - Instytucje Publiczne

ORANGE POLSKA S. A.ORANGE POLSKA S. A.
Szczecin

Twój zakres obowiązków: pracuj nawłasnym portfelu klientów z obszaru Instytucji Publicznych, dbaj o ich rozwój i odpowiadaj na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby w zakresie cyfrowej transformacji zostań doradcą i sprzedawcą kompleksowych rozwiązań cyfrowych (telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cy...

07.05.202407.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Mechanik / Technik serwisu

KAMILA OSTROWSKAKAMILA OSTROWSKA
Morzyczyn

Zakres obowiązków Serwisowanie silników wysokoprężnych, Wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami i zaleceniami przełożonego. Nasze wymagania Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, Mile widziane doświadczenie zawodowe, Podstawy języka angielskiego, Dyspozycyjność, Umiejętność pracy w zespole,...