Filtruj

Praca Szkola Policealna - Białystok

1-2 z 2 ofert pracy

KOKU SUSHI zatrudni na stanowisko POMOC KUCHENNA

MARTYNAMARTYNA
Białystok

KOKU SUSHI powiększa zespół! Poszukujemy uśmiechniętych, zaangażowanych miłośników pracy w gastronomii do dłuższej współpracy! NIEWYMAGANE DOŚWIADCZENIE - uczymy od podstaw:) Jeżeli uwielbiasz nowe wyzwania i motywuje Cię praca w przyjaznym zespole młodych ludzi - to praca dla Ciebie :) Oferujem...

13.05.202413.05.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

SAMODZIELNY PUBLICZNY PSYCHIATRYCZNY ZAKLAD OPIEKI ZDROWOTNEJ IM. DR STANISŁAWA DERESZA W CHOROSZCZYSAMODZIELNY PUBLICZNY PSYCHIATRYCZNY ZAKLAD OPIEKI ZDROWOTNEJ IM. DR STANISŁAWA DERESZA W CHOROSZCZY
Choroszcz

Zakres obowiązków: planowanie i prowadzenie zajęć terapeutycznych w trybie grupowym i indywidualnym, prowadzenie dokumentacji zbiorczej i indywidualnej zajęć terapeutycznych, prowadzenie zajęć rekreacyjnych w oddziale, dbałość o sale terapeutyczne i powierzony sprzęt, pobieranie i rozliczanie za...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0593 s